درباره نت تهران

شرکت نت تهران فعالیت خود را تحت عنوان بازرگانی اعتمادی در سال 1364 آغاز نمود. هدف این مجموعه واردات و توزیع تجهیزات مدرن دندانپزشکی و همچنین انتقال علوم مرتبط با حوزه دندانپزشکی قرار گرفت و توانست اولین واردکننده اقلام ارتودنسی در ایران باشد. در حال حاضر نت تهران نماینده انحصاری معتبرترین برندهای ارتودنسی اروپایی و آمریکایی در ایران می باشد.
این شرکت با درک نیاز بازار و جامعه دندانپزشکی، به سرعت حوزه فعالیت خود را گسترش داد و در حوزه های جراحی و لابراتواری نیز جز پیشگامان قرار گرفت و هرچه بیشتر در راستای رضایتمندی مشتریان حرکت نمود.
این مجموعه با بیش از 20 پرسنل مجرب و کارآزموده در بخش های مختلف علمی، فنی، واردات و بازاریابی و فروش در حال خدمت رسانی به جامعه دندانپزشکی کشور است و ارتباط تنگاتنگی با جوامع علمی معتبر و دانشگاه ها دارد.
سیاست مدیران این مجموعه به گونه ای است تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کادر حرفه ای خود، بهترین خدمات را در اسرع وقت به مشتریان خود برساند.

ما در نت تهران بزرگترین سرمایه را ارتباط و اعتماد جامعه دندانپزشکی می دانیم و برای حفظ آن روز به روز تلاش خواهیم کرد.
این مجموعه با مدیریت مهندس ناصر اعتمادی اردکانی همیشه متعهد بوده است که با صداقت کامل و احترام به مشتریان، محصولات برتر دنیا را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و خط مشی کلی شرکت حول مشتری مداری برنامه ریزی گردد.