IMD

شرکت IMD درسال 2004 تاسیس شد. نام این شرکت کوتاه شده عبارت Innovative Material and Device به معنای " نوآوری در مواد و دستگاه ها" می باشد.این کمپانی در شانگهای چین قرار گرفته است. درواقع حاصل مبادرت مشترک چین و امریکا می باشد که  حاصل این مبادرت در تولید بکار گرفته شده است. این کمپانی دارای خط کامل تولید اندو و ارتودنسی و همچنین براکت های قدیمی، آرچ وایر هایی از جنس استیل های ضد زنگ یا نیکل، بندها، تیوب، الاستیک های متنوع و لوازم دیگر مرتبط با اندو و ارتودنسی می باشد.
شرکت IMD  جزو سری تکنولوژی های تحت لیسانس امریکا می باشد که تمام تولیدات آن دارای ISO 9001:2008 و ISO 13485:2012  و همچنین دارای گواهینامه کیفیت FDA نیز می باشد. تولیدات جدید این شرکت با هدف زمان انتظار کمتر، زمان ویزیت پایین تر و راحتی بیشتر طراحی شده اند که انتظار می رود نتیجه بهتری از براکت های سلف لیگیت ، آرچ وایر های نیکل-مس و ... بدست آورد.
شرکت یاد شده، با بیش از 6000 متر مربع امکانات مدرن و 200 کارمند مجرب به صرف نگاه بر خط تولید، به مفهوم موجود رشد و توسعه پیدا کرده است. امروزه این شرکت محصولات خودرا به بیش از 80 کشور دنیا صادر کرده و از توافقات منسجم با شرکت های معتبر دنیا میتوان به این موضوع پی برد که IMD، از پیشروان صنعت در بازار دندانپزشکی می باشد.
کمپانی IMD  برای حفظ بقای خود کار های موثر و حرفه ای انجام داده است که در این جهت به اهداف خود که توسعه هرچه بهتر و بیشتر در ارتودنسی و اندو بود، با تلاش های زیاد دست پیدا کرده است.

لینک مربوطه: مشاهده
آی ام دی