Jeil

شرکت جیل در زمینه تولید و توسعه صنعت پزشکی فعالیت می کند. جیل به فروش محصولات خود در داخل کشور کره و همچین به صادرات مشغول است. این شرکت همیشه در پیشرفت فرهنگ سلامت و  پزشکی پیشرو بوده و همزمان به پیشرفت صنعت پزشکی در داخل و خارج کشور با مدیریت موثر و بازاریابی فرهنگی کمک شایانی عرضه نموده است.
    علاوه بر این تمام دنیا بر این باورند که کشور کره در توسعه دانش و تکنولوژی در داخل و خارج از کشور موفق  بوده است.
    یکی از اصولی که کمپانی جیل را در بالاترین رده قرار داده است درک خواسته های مشتریان و کمک به جامعه می باشد و همچنین در راستای تولیدات پزشکی اطمینان بخش و مناسب و همچنین ارائه خدمات مداوم در تمامی لحظه ها تلاش بسیاری کرده است.
    هم اکنون کمپانی جیل خود را برای پرشی از سطح قبل به پله ای بالاتر بر پایه شایستگی و صلاحیت در تولید دستگاه های پزشکی و بازاریابی جهانی آماده کرده است.
    در سال 2013 مدیریت بر پایه اخلاق،هسته ی اصلی در تجارت عملکرد در طول 20 سال بوده است که بر همین اساس این کمپانی عزم راسخ خود را در صداقت جهانی و احترام و پایبندی به وعده های خود در ارتباط با مشتریان و جامعه بیان کرده است.
    کمپانی جیل سعی بر این دارد تا صداقت و عشق به مشتریان را در تمامی جهات اثبات کند. کارمندان کارخانه رویا پردازی میکنند و آینده خودرا در آنجا می بینند و همچنین تمام شریک های تجاری که با این کمپانی کار میکنند وعده می دهند تا در جهت بهسازی بازاریابی پیشرو در صنعت پزشکی جهانی سرمایه گذاری کنند.
   این شرکت بر پایه شعار " شرکت پزشکی جیل بهترین را  انجام می دهد" فعالیت می کند و استوار است.

لینک مربوطه: مشاهده
جیل